CamMe

CamMe dla iPhone

Rób zdjęcia machając dłonią

CamMe to aplikacja pozwalająca na robienie zdjęć przy wykorzystaniu gestów. CamMe rozpoznaje ruch naszej ręki i robi zdjęcie bez wykorzystania przycisków, czy ustawień samowyzwalacza.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Innowacyjna technologia
  • Prosta w obsłudze
  • Świetna do selfie i zdjęć grupowych
  • Świetna na imprezy

Wady

  • Pewne techniczne problemy

Doskonały
9

CamMe to aplikacja pozwalająca na robienie zdjęć przy wykorzystaniu gestów. CamMe rozpoznaje ruch naszej ręki i robi zdjęcie bez wykorzystania przycisków, czy ustawień samowyzwalacza.

Mistrzostwo Selfie

Wystarczy wystawić rękę

Korzystanie z CamMe jest szalenie intuicyjne. Wystarczy wystawić rękę z otwartą dłonią aby uruchomić aparat, a następnie zamknąć ją w pięść by uruchomić odliczanie samowyzwalacza. Aplikacja emituje odpowiednie sygnały dźwiękowe, które pozwalają rozpoznać, że ręka została wykryta, a następnie, że trwa odliczanie.

CamMe jest szalenie wygodne i działa zarówno z prawą, jak i lewą ręką.

Daj jej szansę

CamMe jest wyjątkowo imponująca i może odmienić rynek aplikacji fotograficznych rozpoznających gesty. Niezależnie czy jesteś uzależniony od selfies, czy po prostu chcesz zrobić kilka zdjęć ze znajomymi, to doskonała apliakcja, którą warto pobrać.

CamMe jest jedną z najbardziej przejrzystych aplikacji fotograficznych na rynku, w dodatku program został nagrodzony podczas Mobile World Congress 2014. Sterowanie aplikacją opiera się o dwa proste gesty: otwarta dłoń i pięść. W porównaniu do innych aplikacji rozpoznających gesty CamMe działa bardzo sprawnie i zwykle poprawnie rozpoznaje gesty. Co ważne, potrafi wykryć rękę z imponującej odległości, na przykład gdy chcemy zrobić duże zdjęcie grupowe. Ponadto CamMe pozwala na wykorzystanie zarówno przedniej, jak i tylnej kamery.

Poza standardową opcją robienia zdjęć selfie (zdjęć samego siebie) istnieją dwa inne tryby. Pierwszym jest Photobooth, który pozwala na robienie serii zdjęć, tak jak w budkach fotograficznych znanych z filmów. Drugi to Funshots, który pozwala na implementacje naszej twarzy do zabawnych obrazków. Po zrobieniu zdjęcia możemy dostosować je do obrazka. W darmowej wersji Cam Me znajdziemy tylko kilka szablonów w Funshots, pozostałe dostępne są za dodatkową opłatą. Podczas naszych testów Lion Funshot czasem zawieszał aplikację i konieczne było ponowne uruchomienie. To jednak niewielki kłopot, który zapewne szybko zostanie poprawiony przy aktualizacji.

Najczęściej pobierane Fotografia na iphone

CamMe

Download

CamMe 2.1

Opinie użytkowników o CamMe

Sponsorowany×